Vyměnit ikonku ?Tady

Červenec 2009

Poslední článek v tomto měsíci.

24. července 2009 v 18:03 | --Miyu-- |  ♫Me and blog♫
Ahoj,právě teď pojedeme za babičkou ona totiž jede s nama.2 hodiny do Brna tak to je tak na 10.V 8 odstoupím z Pc.Napíšu Terezce.A jedem.Blog dostane Yume!Postarej se o můj blog dobře!!xD Slibuju že pořídim fotky.Budeme tam 2 týdny .Bude se mě po Vás stýskat!x(((


Sbéčka nemažte si mě dnes ještě oběhnu!Tak zatím se mějte a nezapomente mmám Vás moc ráda!Budete mi moc chybět!hahahii.jpg Anime image by HoshinoNatsuki

Sakura životopis

24. července 2009 v 17:56 ♫Sakura♫
Sakura je z Listové vesnice. V její týmu jsou Naruto Uzumaki a Sasuke Uchiha. Jejich trenér je Hatake Kakashi. Sakuře a Iňe se líbí Uchiha Sasuke. Sakura slyšela že Sasukemu se líbí holky s dlouhýmy vlasy.

Na začátku seriálu je Sakura Genin v Listové vesnici. Haruno Sakura, Uzumaki Naruto a Uchiha Sasuke tvoří tým 7, který vede Jounin Hatake Kakashi. Později ji pak trénuje Tsunade. Její nejlepší schopnosti jsou inteligence a dokonalá schopnost ovládat Chakru. Například byla na první pokus schopna lézt pomocí Chakry po stromech, zatímco Sasukemu a Narutovi to trvalo celý den tréninku. Na začátku byly Sakuřiny schopnosti značně horší než ostatních Geninů. Používala jen základní techniky, z nichž asi nejlepší je Kai (zrušení iluze). Pod vedením Tsunade bude pak mnohem silnější.

Uvnitř Sakury žije její druhé "já" - vnitřní Sakura, která se zdá být ještě víc hrubá než Kyuubi (devítiocasý démon) uvnitř Naruta. Vnitřní Sakura je velmi průbojná a v seriálu se větsinou objevuje jako vtipná vložka, protože Sakura je typicky milá. Vnitřní Sakura používá hlášku しゃーんなろー (Shaannarou - Šán-naró), což nic neznamená, ale překládá se jako Hell Yeah (Sakra jó!) v Angličtině nebo Kua v českých titulkách k Narutovi. Díky tomuto svému druhému "já" má Sakura dvě mysli, což se jí velmi hodilo, když v kvalifikaci do hlavních bojů Chuunincké zkoušky na ni Yamanaka Ino použila Shintenshin no Jutsu (technika přesunu mysli).

V dětství a ze začátku na akademii si ze Sakury dělali srandu kvůli jejímu velkému čelu. To skončilo, když se s ní velmi oblíbená Yamanaka Ino začala kamarádit a dala jí stuhu. Sakura mělo Ino jako svůj vzor a obdivovala její vzhled a schopnosti, ale měla kvůli tomu pocity podřazenosti a méněcennosti. Jejich přáteltví trvalo do té doby, než zjistily, že obě chtějí sbalit Uchihu Sasukeho. Uchiha Sasuke byl v celé akademii u holek nejoblíbenější. Sakura si myslela, že se Ino nikdy nevyrovná, to chtěla ale změnit, a tak ji vrátila stuhu a prohlásila, že od teď jsou rivalky.

Narozdíl od většiny ostatních postav z Naruta nemá Sakura ve svém dětství žádný špatný zážitek. Když jsou Sakura, Naruto a Sasuke přiřazeni do týmu 7, tak se Sakura zaměří pouze na Sasukeho a Naruta nemůže vystát, i když vlastně neví zhola nic o jejich povahách. Krátce po vytvoření týmu 7 Sakura řekne Sasukemu, že si myslí, že Naruto musí být šťastný, když nemá rodiče, kteří by ho komandovali. Naruto při tomto rozhovoru nebyl, a proto nemohl oponovat. Sasuke má vlastní zkušenosti s tím, jaké to je být sám, a tak ji dost vynadá.

Sakuřina oblíbená jídla jsou Anko knedlíky se sirupem a Umeboshi. Nemá ráda cokoliv kořeněného. Její koníčky jsou kvízy a hry na paměť. Nejoblíbenější hláška je 勇気 - Yuuki (Júki) - Odvaha, ačkoliv to v první knize faktů bylo 一生愛の人生よ! - Issen ai no jinsei yo! (Issen ai no džinsei jo!) - Celý život plný lásky. Sakura má talent na šití.

Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběhSpekuluje se, že Naruto, Sasuke a Sakura budou příští legendární Sanninové, protože Naruta trénuje Jiraiya, Sakuru Tsunade a Sasuke je pod vlivem Orochimaru.

Při interview s Kishimotem Masashim, který mangu Naruto vytvořil, vyšlo najevo, že Sakura a Rock Lee měli představovat lidské slabiny (alespoň tedy ze začátku).

Sakura se narodila 28. března a na začátku seriálu jí bylo 12. Má zelené oči a růžové vlasy. Měří 148,5 cm a váží 35,4 kg. Jak již bylo řečeno, je Geninem v Listové vesnici (Konoha). Později povýší.

Sasuke životopis

24. července 2009 v 17:54 ♫Sasuuke♫
Saskue Uchiha je Genin ze Skryté Listové Vesnice. Pochází z kdysi silného klanu Uchiha, jednoho z nejvýznamějších klanů Listové. Tento klan je známý pro svou speciální dědičnou schopnost (kekkei genkai), která se jmenuje Sharingan.
Saskue patří do týmu 7, který vede Kakashi Hatake. V týmu je společně se Sakurou Haruno a Narutem Uzumyki.
Saskue je jedním z dvou (dosud) známých členů klanu, kteří přežili (druhým je Itachi Uchiha). Saskue je druhým synem šéfa klanu Uchiha a vyrostl ve stímu svého starčího bratra Itachiho. Itachi, který byl považován za génia, se mu proto otec věnoval více než Saskuemu. To Saskueho hodně trápilo a někdy způsobovalo psychická traumata. Itachiho chování se ale začalo měnit a začal se oddalovat klanu.

V této době se otec věnoval hlavně Saskuemu a naučil ho nové techniky, jako například Katon: Goukakyuu no Jutsku (živel ohně: technika velkého fireballu). Saskue se tuto techniku naučil už v osmi letech, čímž svého otce velmi překvapil, protože umění techniky Katon je v klanu Uchiha známkou dospělosti. Saskue proto může pyšně nosit znak klanu na svých zádech.

Jednoho dne, kdy šel Saskue z tréninku házení shurikenem, tak našel celý jeho klan vyvražděný. Zjistil, že to celé udělal jeho bratr Itachi, který si chtěl ověřit svoje "schopnosti". Doma ho Itachi ještě podrobil psychologickému mučení ppomocí techniky Mangekyou Sharingan (kaleidoskopický Sharingan). Itachi Saskuemu řekne jednu z nejznámějších hlášek ze seriálu, kterou ještě posílí jeho nenávist: "Pošetilý maličký bratře, jestli si přeješ mě zabít, tak mě nenáviď, zhnus si mě a přežij nehezkým způsobem. Pak běž, běž a přilni k životu. A pak, jednou, až budeš mít oči jako já, tak teprve přijď. "
Saskue si vezme tato slova k srdci a přísahá absolutní pomstu svému bratrovi. Jako cíle svého života si stanoví zabití Itachiho a vzkřísení padlého klanu Uchiha (druhý cíl je ale později odsunut mimo Saskueho zájem).


Třešně

23. července 2009 v 18:23 | ---Miyu--- |  ♫Moje keci♫
Avril ‎(18:10):
*Jí zbylé třešně*
Avril ‎(18:11):
Mehehe!
Yume ‎(18:11):
(:
Avril ‎(18:11):
Na tady máš xDDD
Yume ‎(18:11):
xDDDDD Dík *Vezme si třešně* xD
Avril ‎(18:12):
*Začně se smát*
Yume ‎(18:12):
*Dívá se na ni*
Avril ‎(18:13):
*Jsou červaví mmuhehe xDDDDDD*
Yume ‎(18:13):
*Hodí po ni třešně* xD
Avril ‎(18:13):
*Jau*xD
Yume ‎(18:13):
*Zasměje se* xD
Avril ‎(18:14):
*Jde pro mrzlinu*
Yume ‎(18:14):
*Následuje ji*
Avril ‎(18:14):
*Zasstaví se a usměje se *Kšáááá*
Yume ‎(18:15):
*Zasměje se a dívá se na ni*
Avril ‎(18:16):
*Na tady máš zmrzlinu mix *Mmuhehe
Yume ‎(18:16):
Promiň, ale nechci. *Nevinně se usměje*
Avril ‎(18:17):
*Zašklebí se*A vrazí zmrzlinu do pusy*
Yume ‎(18:17):
*Uhne ji*
Avril ‎(18:18):
*Kuck kuck vyplivne brouka*
Yume ‎(18:18):
*Podívá se na ni*
Avril ‎(18:18):
*Vyplivne brouka *xDDDDD
Avril ‎(18:19):
*Fůůj podívá se na ni*

Kakashi Hatake toho zbožnujů

23. července 2009 v 15:53 ♫Kakashi♫

Životopis

Kakashi Hatake je jounin z Listové vesnice.
Vede tým 7,ve kterém jsou Naruto Uzumaki,Sakura Haruno a Sasuke Uchiha.
Je také znám jako Kopírovací ninja Kakashi nebo Kakashi Sharingan.Říká se,že zkopíroval více,než 1000 technik pomocí Sharinganu,který má v levém oku.

Historie Kakashiho Sharinganu
Kakashiho levé oko není jeho vlastní, ale původně patřilo jeho kamarádovi - Uchiha Obito. Kakashi získal toto oko po smrti Obita při záchranné akci jejich kamarádky Rin, Obito zachránil Kakashimu život, ale sám o něj přišel. Kakashi však přišel o oko, ale ještě než Obito zemřel, věnoval mu jako náhradu své oko s Sharinganem. V této misi se Kakashi naučil význam přátelství a spolupráce.

Kakashi je pokládán za génia mezi ninji. Ninjovskou akademii dokončil, když mu bylo pět, Chuninem se stal v deseti letech a Jouninem ve třinácti.

Kakashi je znám pro své pozdní příchody, které omlouvá vždy nějakou hloupou výmluvou. Mezi jeho koníčky patří čtení Icha Icha Paradise, Icha Icha Violence a Icha Icha Tactics, jsou to knihy pro dospělé, které napsal Jiraiya. Jeho věčným rivalem je Maito Gai (Jounin z Listové). Neustále nosí masku a přes levé oko má ochrannou čelenku.

Kakashiho hlášky
Hmmm, jak bych to řekl... Můj první dojem z této skupiny je... Jste banda idiotů!
Vůbec nemám náladu vám říkat, co mám a nemám rád.
Studenti,omlouvám se,že jdu pozdě,ale ztratil jsem se na cestě života.
Omlouvám se,že jsu pozdě,ale přes cestu mi přeběhla černá kočka a tak jsem to vzal oklikou.
Coožee? Oni to zfilmovali?!
Ninja musí umět číst ve skrytých věcech skryté věci.
Člověk, který porušuje pravidla, je odpad, ale člověk, který se nestará o své kamarády, je mnohem horší než odpad.
Říká se, že i štestí je schopnost.

Proč ta změna?

23. července 2009 v 15:50 ♫Me and blog♫
Takže...Změnila jsem tento blog spíš na osobní blog protože(Mě Avril uuž moc nezajímá.)Proč?Je to pořád stejný oblečení zpívání a poslední dubou už se mi ani ty její písně nelíbí.Proč zrovna Naruto?Líbí se mi ty obrázky,texty,a ta animace..
Podívejte..No tak Av šla někam to je fakt děsný --"No a tady je prostě tančící obrázek.Zajímavé ?Je.Protože to někdo udělal a snaha se ceníOdpověď :o)

23. července 2009 v 15:43
Myškyn9.7% (3)
Myškyn Ahoj můžu tě poprosit o hlas tady-> http://lipushy.blog.//Jasně že jo
Myškyn9.7% (3)

Koupaliště.

23. července 2009 v 15:39 ♫Me and blog♫
Já na tokvý debiln* koupaliště chodit nebudu!Akorát na Vás řvou nic jinýho!Nic tam není vůbec nic!TO sem radši v bazéně!Vy máte určitě ten koupák lepší než my!To nesmíš néé vydíš to ne! NIkdy mě tam už nedostanete!A k zítřku...Blog dávám na starost Yume na kterou je spoleh.Ta bude hlídat komentáře atd.NEBUDE PSÁT ČLÁNKY!


A mám nový conversky

Vyfotila jsem jen jednu tak zatím

Řeťula

23. července 2009 v 12:32
kyti Máš ICQ //Ano
r Piješ pivko // Zatím moc ne
Duch Díváš se na horory // Ano.
@ Máš e-mail // Několik
kytara Hraješ na kytaru //Někdy
prsí Jaké je u tebe počasí // Pařák jako něco
Třešně Máš ráda třešničky // Ne!
kuk Jakou máš barvičku očí //Modrou?
s)) Jsi zamilovaná // Trochu xD
01 Hrála jsi někdy kuželky // Jou
ilhanek WC Potřebuješ na záchod // Ne
Pohár Vyhrála jsi už někdy pohár //Jou.Ve školce xD
domekhouse Kde bydlíš // V.O
LoLky Máš teplotu // Nou
tik Kolik je hodin // 12:30
:) Bojíš se smrti // Jou
-vlocka- Máš ráda zimu // Ano
akvárko Máš doma rybičky // Nou
hi Máš doma kočičku // Nou
uzenka Máš ráda párek v rohlíku // Vůec
*rose* Dal ti už někdy někdo růži // Jou
fotbal Hraješ fotbal // Jou


Zdroj :http://fruity-world.blog.cz/

No to snad není možný!

23. července 2009 v 9:44 ♫Me and blog♫
Tohle sem si o vás sbéčka nemyslela!!Já jako debi* se zapisuju a vy nic!Máte ještě šanci do zítřka protože na dovču jedu až v 22:00 tak do té hodiny máte čaS!

Ať jde někam!

22. července 2009 v 16:39 ♫Me and blog♫
No to je bezva 32 stupňů a já jako debil ani nepudu do bazénu!Protože můj strašně milí bratříšek s těma svejma kumpánama šly do bezénu a nanosily tak tolik bordelu a já se naštvala a do takové špíny nejdu!Ať si to čistí.Nenas*** by vás to?

Zapisování sbé

22. července 2009 v 16:26
Ahoj je tu zapisování.POkud se sbéčka nezapíšete mažu si vás a je to do zítřka tak si pohněte.

Přezdívka

blog

proč chceš být sb.

Tááááák už se to rozjíždí!

22. července 2009 v 10:00 ♫Me and blog♫
Ahoj.Dneska pojedeme rozměnit peníze.A páááááááááááááááák budeme balit!Já toho budu mít jako vždy nejvíc!A já si koupím conversky..Juchůů.A lidi budu mít hada!Po dovolené už se těším tak zatím čus bus autobus Krajta tygrovitá


Ágnes pojištění atd.

21. července 2009 v 11:48 ♫Me and blog♫
Dneska se jedu podívat na Ágnes.Je to had..Možná si ho vezmeme nevím.Jinak Adéla dobrý Kevin Ok Qido Ok Denisa(To je náš pes)Taky ok..Jé jé vám o ní nic neřekla Takže jmenuje se Denisa je jsou jí 3 roky umí povely sedni lehni aport.Nu a dnes ještě jedeme rozměnit Koruny na eura.A pojištění atd.Takže zatím páčko.Jdu pracovat na pokračováním nový začátek..Nový začátky

21. července 2009 v 11:39 ♫Povídky♫
Nové město,nový domov,nová škola,nový přátelé.Z toho mi běhá mráz po zádech.Moje matka si našla nového přítele a nastěhovaly jsme se k něm do Anglie..Inu co vyložím si věci a půjdu se podívat po okolí ..Nikdy nic jen stromy a keře a potoky a řeky.Nikde žádné domy obchody nic..Jen mi bydleli u lesa na samotě a do školy sem musela jezdit autobusem..Asi po hodině jsem došla k nějakému domu..Stála tam ve dveřích malá holka a pozvala mě dál..Ahoj já jsem jmenuji Klárinka a ty?Ehm já Simona těší mě. Pojď ukážu ti město.Tak jsme šly.Ukázala mi všechno co jsem chtěla…Ale už bylo 8 večer tak jsem šla lesem domů.Snědla jsem večeři a šla jsem do postele..Ráno zatroubil autobus nasedla jsem a jela do školy..Všichni na mě civěly jak kdybych spadla z hrušky..Ale co ..Čekala na mě ta malá holka.Ahoj!Pojď ukážu ti školu ,,Škola je celkem hezká..Cr.. Začala hodina.Ona šla do své třídy a já do své..Měla jsem hodinu matiky..Ten učitel mi připadal jako můj táta ale radši sem byla ticho..Jak zazvonilo tak sem se k němu přiblížila a vymyslela si otázku abych se mu podívala do tváře..Nu krátké hnědé vlasy malý nos..Zeptám se ho jak se jmenuje.Hem mohu se zeptat jak se jmenujete?Karel Novotný.K sakru není to on.Kolem 12 hodiny jsem šla do jídelny na oběd.Byla sekaná s bramborami.Přisedla si ke mně Klára..Tak co ?Jaký je první den ve škole?Dobrý..

-------------------------------------Pokračování příště----------------------------------


:o) Zoo 3 obrázky

21. července 2009 v 9:16

307n6ly.gif picture by WongMay48zsaoj.gif picture by WongMay2rnis9j.gif picture by WongMay40k4i8l.gif picture by WongMay2czcz5y.gif picture by WongMay2s10neq.gif picture by WongMay2e6cxty.gif picture by WongMay49l1jsj.gif picture by WongMay2egfbk2.gif picture by WongMay4048sj5.gif picture by WongMay2qxotpy.gif picture by WongMay40l4a69.gif picture by WongMay30mpziw.gif picture by WongMay29xu6bd.gif picture by WongMay4bq9ndd.gif picture by WongMay4d297qf.gif picture by WongMay40paetu.gif picture by WongMay2a0dqw8.gif picture by WongMay4d44dbq.gif picture by WongMay33oteko.gif picture by WongMay4bro4zt.gif picture by WongMay2a8g93q.gif picture by WongMay2u4ubo0.gif picture by WongMay


logo

stáhnout mp3