Vyměnit ikonku ?Tady

Avrilininy tarapasy

17. března 2009 v 8:11 | marika
V Pizzerii
,,Jednou,(už je to docela dlouho-pozn.Ejvrily) se mi stal děsnej trapas. Seděla jsem v pizzerii a pořád na mě civěli nějací kluci. znervózněla jsem a zařvala na ně: ,Chci se v klidu najíst! Mohli by ste se otočit a nečumět mě do pusy jen protože jsem Avril Lavigne?!' Ti, kluci nezrudli, jak jsem si myslela, ale omluvili se mi stím že žádnou Avril Lavigne neznají, jen jsem se jim líbila! Málem jsem se hanbou propadla!"


Hra na Pravdu
Av:"Loni v zimě jsme s kamarádkou seděly u nás doma u krbu a popíjely čaj, když nás napadlo, že bychom si mohly večer zpestřit nějakou hrou. Začaly jsme hrou na pravdu. Netrvalo dlouho a já jsem prohlála což znamenalo ve spodním prádle přeběhnout ulici tam a zpátky. Zdánlivě žádnej problém, kdyby venku nesněžilo a nemrzlo. No, když už jsem se vsadila, tak to nesmim vzdát , řekla jsem si a vyběhla na ulici. Byla to hrůza! myslela jsem siže umrznu a kromě toho jsem narazila na mámu, která se právě vracela domů. ,,Doufám, že máš pro tohle vysvětlení!" spustila hned u dveří. Když jsem jí pak doma vysvětlila důvod, začala se smát. Katastrofa byla zažehnána."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

307n6ly.gif picture by WongMay48zsaoj.gif picture by WongMay2rnis9j.gif picture by WongMay40k4i8l.gif picture by WongMay2czcz5y.gif picture by WongMay2s10neq.gif picture by WongMay2e6cxty.gif picture by WongMay49l1jsj.gif picture by WongMay2egfbk2.gif picture by WongMay4048sj5.gif picture by WongMay2qxotpy.gif picture by WongMay40l4a69.gif picture by WongMay30mpziw.gif picture by WongMay29xu6bd.gif picture by WongMay4bq9ndd.gif picture by WongMay4d297qf.gif picture by WongMay40paetu.gif picture by WongMay2a0dqw8.gif picture by WongMay4d44dbq.gif picture by WongMay33oteko.gif picture by WongMay4bro4zt.gif picture by WongMay2a8g93q.gif picture by WongMay2u4ubo0.gif picture by WongMay


logo

stáhnout mp3