Vyměnit ikonku ?Tady

Avril Lavigne rozchod!

22. března 2009 v 19:13 | marika
Nad dvouletým manželstvím zpěvačky Avril Lavi­gne (24) a rockera Derycka Whibleyho (28) se stahují mračna. Proslýchá se, že to mezi punkovou princeznou a divokým hudebníkem už několik měsíců neklape.
/* <![CDATA[ */ im.position('seznam.pack.rectangle','/super_clanek'); /* ]]> */

Reklama:

Manželé údajně žijí už nějaký čas odděleně. Za problémy v jejich vztahu prý může zejména práce a kariéra. "Avril je workoholička. Je posedlá svou prací a stejné chování vyžaduje od Derycka. Ten se ale na hraní úplně vykašlal a raději pořádá opilecké večírky se svými kumpány," uvedl Avrilin kamarád pro americká média. Posledním hřebíčkem do rakve jejich manželství byl moment, kdy paparazzi Derycka vyfotili v objetí neznámé dívky, zatímco jeho žena byla na světovém turné. Podle všeho se pomalu, ale jistě schyluje k rozvodu.

Rozvodové papíry připravují právníci i pro Courteney Cox (44) a Davida Arquetta (37). Podle všeho jde o stejný problém jako v přípa­dě Avril a Derycka. David údajně veškerý čas tráví se svými kumpány, zatímco Cour­teney se věnuje kariéře a dcerce Coco. David se prý nemůže vyrovnat s faktem, že je jeho žena úspěšnější a vydělává víc peněz.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

307n6ly.gif picture by WongMay48zsaoj.gif picture by WongMay2rnis9j.gif picture by WongMay40k4i8l.gif picture by WongMay2czcz5y.gif picture by WongMay2s10neq.gif picture by WongMay2e6cxty.gif picture by WongMay49l1jsj.gif picture by WongMay2egfbk2.gif picture by WongMay4048sj5.gif picture by WongMay2qxotpy.gif picture by WongMay40l4a69.gif picture by WongMay30mpziw.gif picture by WongMay29xu6bd.gif picture by WongMay4bq9ndd.gif picture by WongMay4d297qf.gif picture by WongMay40paetu.gif picture by WongMay2a0dqw8.gif picture by WongMay4d44dbq.gif picture by WongMay33oteko.gif picture by WongMay4bro4zt.gif picture by WongMay2a8g93q.gif picture by WongMay2u4ubo0.gif picture by WongMay


logo

stáhnout mp3